Forum Husar Airsoft Team

Forum Husar Airsoft Team


#1 2008-06-06 13:00:10

Aleks (Ramzes)

Vice Dowódca

651887
Skąd: z wegla i stali
Zarejestrowany: 2008-03-29
Posty: 235

Ave

Jako chwilowy zastępca dowódcy wydaje rozkaz wysłuchania apelu  do narodu .

Ostatnimi czasy nie dzało się dobrze w naszym teamie więc postanawiam abysmy zaniechali sporów o jakieś "gówna" i zaczeli myśleć o dobrze ogółu .
A więc postanawia się :
1 ogarnięcie oraz współprace
2 zarządzenie musztry w celu sprawnego rozpoczynania gier 
3 rozpoczęcie ćwiczeń taktyczno - technicznych z zakresu maskowania się ,wchodzenia do budynków, osłony oraz szturmów 
oraz wiele innych przydatnych umiejętności

Abyście nie czuli się dyskryminowany
czekam również na wasze pomysły w sprawie poprawiania wyników HAT-u

AVE


Jeżeli nie jesteś pewien co robić to atakuj!" -George Smith Patton
           To jest mój karabin jest wiele takich ale ten jest mój .Bez mojego karabinu jestem nikim ,mój karabin beze mnie jest niczym .
Nie lękajcie się kul chyba że to ja strzelam

Offline

 

#2 2008-06-06 14:37:48

Naked Snake

Strzelec

7392012
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-06-03
Posty: 27
WWW

Re: Ave

Trening kondycyjny?


Look, I'm serious when I say the succes of your mission hinges on how well you use this cardboard box.

Offline

 

#3 2008-06-06 16:28:01

Aleks (Ramzes)

Vice Dowódca

651887
Skąd: z wegla i stali
Zarejestrowany: 2008-03-29
Posty: 235

Re: Ave

skoro chcesz


Jeżeli nie jesteś pewien co robić to atakuj!" -George Smith Patton
           To jest mój karabin jest wiele takich ale ten jest mój .Bez mojego karabinu jestem nikim ,mój karabin beze mnie jest niczym .
Nie lękajcie się kul chyba że to ja strzelam

Offline

 

#4 2008-06-06 20:25:53

DADZDZAL

Strzelec

6433320
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-04-09
Posty: 72

Re: Ave

ja jestem za tym abyś CAŁKOWICIE nami kierował... czyli, TY mówisz o której mamy przyjść na zbiórke i gdzie, my przychodzimy... TY mówisz co robimy, my to robimy, TY ustalasz gre, (w ostatweczności forma głosowania) my sie zgadzamy, ja polecam TWOJA WŁĄDZE DESPOTYCZNĄ jako rozwiązanie sporów... przynajmmniej będziemy cicho..

Ostatnio edytowany przez DADZDZAL (2008-06-06 20:26:37)


mad clown rządzi...

Offline

 

#5 2008-06-06 20:34:11

Aleks (Ramzes)

Vice Dowódca

651887
Skąd: z wegla i stali
Zarejestrowany: 2008-03-29
Posty: 235

Re: Ave

dzekuje tomku że ciesze sie tak wielkim uznaniem w twoich oczach ale niestety ja jako sprawujący władze absolutną się nie nadaje lepiej to idze gajosowi ja jak cos moge mu pomagać albo go wyręczac w pewnych momentach ale gdy mnie o to poprosi a tak to ja moge tylko zaąć się zwiadem chyba że mnie wykurwią z tej funkcji <zapewniam ni huja nie ma szans>


Jeżeli nie jesteś pewien co robić to atakuj!" -George Smith Patton
           To jest mój karabin jest wiele takich ale ten jest mój .Bez mojego karabinu jestem nikim ,mój karabin beze mnie jest niczym .
Nie lękajcie się kul chyba że to ja strzelam

Offline

 

#6 2008-06-06 20:39:48

GAJOS

Dowódca

4921277
Call me!
Skąd: -=WAR=-
Zarejestrowany: 2008-03-30
Posty: 324
WWW

Re: Ave

Tomek czy ci coś przypadkiem przeszkadza? wyżal się nam zanim zrobie jakieś głupstwo.a co do zwiadu aleksa to tworząc tą jedną całą grupę widzę to tak że dzielimy sie w czasie akcji na poszczególne oddziały , bierzeby jakieś zadania , np stara drurzyna alfa bierze atak frontalny, zwiadd robi swoje a stara beta.. beta to zrobi to co się będzie chciało domagalowi.Tak mi się wydaje ze będzie mniej napięc pomiędzy pododdziałami.a no i jakoś się poprzydziela nowych zrekrutowanych do pododdziałów.


"Polish Soldier Fights For The Freedom Of Other Nations But Dies Only For Poland"-gen.Stanisław Maczek


-"I'm the One, that Control the Blades"

Offline

 

#7 2008-06-06 21:07:54

Aleks (Ramzes)

Vice Dowódca

651887
Skąd: z wegla i stali
Zarejestrowany: 2008-03-29
Posty: 235

Re: Ave

ja zostane zwiadem ale wy mozecie nazywać mnie jak chcecie szturm czy nie  a kto będzie chciał niech sobie za mną idzie <ale bez przesady nie chce miec wszystkich na plecach > a kto nie niech robi co innego ja i tak będe dzałał na terenie wroga


Jeżeli nie jesteś pewien co robić to atakuj!" -George Smith Patton
           To jest mój karabin jest wiele takich ale ten jest mój .Bez mojego karabinu jestem nikim ,mój karabin beze mnie jest niczym .
Nie lękajcie się kul chyba że to ja strzelam

Offline

 

#8 2008-06-24 00:09:30

Raven

Strzelec

7441222
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-04-01
Posty: 40

Re: Ave

Popieram po części Tomka.
Na ostatniej strzelance (na której byłem) Gajos zachowywał się nieprofesjonalnie, niehonorowo i ogólnie nie jak na przywódcę przystało.
Jeśli mamy grać normalnie ,jak team to podstawową rzeczą jest honor. Więc Gajosie drogi jeśli w zupełnej ciemności wystawiasz karabin nie patrząc gdzie strzelasz i zapewniasz nas samych ze dostaliśmy to parskam śmiechem!! Kto tym decydyje?! Ty? Jeśłi nikt nie krzyknął ,żę dostał TO KURWA NIKT NIE DOSTAŁ! A jeśłi potem dostaniesz po gębie w kszakch to nie napierdalaj z tej swojej krowy wkurzony na wszytskich bo przecież twierdzisz ze wcześniej wyeliminowałeś całą naszą grupę! ZAPEWNIAM CIĘ KURWA ŻE NIE!
To po pierwsze...... Po drugie jeśłi ktoś krzyczy koniec to koniec a nie Żółw wychodzie z bunktrów ba Aleks krzyczy koniec a Ty idąc na respawn napieprzasz do niego. Coś tu chyba jest nie wporządku nie sądzisz?

Offline

 

#9 2008-06-24 10:09:25

Aleks (Ramzes)

Vice Dowódca

651887
Skąd: z wegla i stali
Zarejestrowany: 2008-03-29
Posty: 235

Re: Ave

w ostatniej kwestji to ja zawiniłem i to nawet bardzo za co Przepraszam a z dostałem nie dostałem jest róznie w co ja się nie wtrącam


Jeżeli nie jesteś pewien co robić to atakuj!" -George Smith Patton
           To jest mój karabin jest wiele takich ale ten jest mój .Bez mojego karabinu jestem nikim ,mój karabin beze mnie jest niczym .
Nie lękajcie się kul chyba że to ja strzelam

Offline

 

#10 2008-07-05 11:19:15

Adi

Cywil

9353902
Call me!
Skąd: stąd
Zarejestrowany: 2008-03-30
Posty: 90

Re: Ave

ja uwazam ze najwyższy czas przestac sie kłócić (bo narazie tak na prawde tylko to robimy), i zacząć grać zespołowo i działać jako TEAM a nie każdy robi co mu sie podoba... mysle ze jezeli dalej tak bedzie to wiele osob dłużej tu nie wytrzyma i zrobi to co Dyger czyli odejdzie... dlatego zgadzam sie z Aleksem... powinnismy zacząć jakies treningi, np. na początku kazdej strzelanki jakas taktyka lub cos na sprawność, i dopiero pozniej strzelanie, bo teraz to wyglada tak ze przychodzi sobie grupka chlopakow ktorą nazywają "teamem", postrzela sie pare godz, pojdzie do domu i ma wszystko w dupie... a to chyba powinno inaczej wyglądać...
POMYSLCIE O TYM...

Ostatnio edytowany przez Adi (2008-07-05 11:20:05)


"Leave No Man Behind"

Offline

 

#11 2008-07-05 21:20:27

GAJOS

Dowódca

4921277
Call me!
Skąd: -=WAR=-
Zarejestrowany: 2008-03-30
Posty: 324
WWW

Re: Ave

Dobrze , więc zróbmy Pierwszy Prawdziwy Trening Naszego Teamu w Pierwszą Sobote Września czyli 6 Września, napewno będzie maksymalna frefencja.


"Polish Soldier Fights For The Freedom Of Other Nations But Dies Only For Poland"-gen.Stanisław Maczek


-"I'm the One, that Control the Blades"

Offline

 

#12 2008-07-07 10:38:58

thorien

Zwiadowca Moderator

10103727
Skąd: Za twoimi plecami
Zarejestrowany: 2008-03-28
Posty: 211

Re: Ave

Hooah


"Strzelać należy raz, inaczej tylko marnujesz amunicję"

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl